TWITTER FACEBOOK

FACEBOOK

HAKKINDA

Ana Sayfa » HAKKINDA

Kayhan Doğan, Gümüşhane’nin Şiran ilçesinde 1 Mayıs 1988 tarihinde dünyaya geldi. Düzce Namık Kemal İlköğretim Okulunu bitirdi lise öğrenimini ise Bafra Lisesinde tamamladı. Ticarete genç yaşta başlayan babası Mustafa Doğan ticaretini kısa bir sürede geliştirmiş ve tanınmış bir müteahhit olmayı başarmıştır. Çocukluğu Düzce’de geçtikten sonra Samsun’a yerleşti. 2001 yılında lise eğitimini Samsun’da aldı ve o tarihten buyana Samsun’da ikamet etmektedir.

Doğanlar Group A.Ş. 2009 Ekim ayında kuruldu. 7 sene inşaat sektöründe faaliyet gösterdikten sonra 2016 yılında Doğankent Kız Öğrenci Yurdu ile eğitim sektörüne ardından 2017 yılında Janti Boutique Hotel ile turizm sektörüne giriş yaptı. 2018 Mayıs ayında Samsun’a Kahve Durağı markasının yeni şubesini açtı. 2019 yılında Kaydeko Decorasyon ile E-Ticaret faaliyetlerine başlayan Doğanlar Group, aynı yıl içerisinde Tobacco Shop & Market işletmesini de kurdu. Faliyetlerine tüm hızıyla devam eden Doğanlar Group A.Ş. başta Samsun olmak üzere tüm karadeniz bölgesinde başarılı projelere imza atmıştır.

5 yıl AK Parti Samsun İl Gençlik Kolları Başkan yardımcılığı icra eden Kayhan Doğan 1,5 yıl ise Av. Hakan Karaduman başkanlığında Ak Parti Samsun İl Yönetim kurulu üyeliği yapmıştır.
Birçok dernek kuruluşunda görev alan Kayhan Doğan, 3 yıl Genç Müsiad Samsun Şubesi Başkan Vekilliği yaptıkdan sonra Müsiad Yönetim Kurulu Üyeliğine seçilmiştir. Bir dönem Samsun Kayak klübü Yönetim kurulu üyeliği yapmıştır. Gümüşhaneli Sanayici ve İş Adamları Derneğine (Güsiad) üyedir.
Samsun Ticaret ve sanayi odası 29. Meslek komitesi başkanlığını halen yürütmektedir.

Kayhan Doğan’ın tek kardeşi Doğanlar Group A.Ş. Yönetim Kurulu Üyesi İnş. Mühendisi Kaan Doğandır.

Evli ve iki kız çocuk babasıdır. Eşi Anaokulu öğretmenidir

İyi derecede İngilizce bilen Kayhan Doğan’ın, futbol, okçuluk ve binicilik gibi hobileri bulunmaktadır.